Korsan Savunma Oyunu

Pirate Defense
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Korsan Savunma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Korsan savunma oyunu; ekranının sağ alt köşesinde bulunan ok, balyoz, top ve ateş atan kule butonlarını yol kenarındaki bayraklı bölgelere yerleştirilerek oynanıyor. Sol üst köşedeki KALP şeklinin yanındaki rakam kadar düşman askeri bölgeyi sağ salim geçerse savaşı kaybediyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Düşman askerlerini öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Kasanızdaki para miktarı sol üst köşedeki altın resminin yanında görünüyor.

Para miktarınız arttıkça parkur kenarına yeni silah kuleleri inşa edebilirsiniz. Yada varolan kulenin üstüne tıklayıp kuleyi geliştirebilirsiniz. Kuleler geliştikçe hem atış gücü hemde menzili artıyor. Bu şekilde tek atışta düşman askerlerine daha çok zarar verebilirsiniz. Düşman askerlerine atış yaptığınızda askerlerin enerjileri azalıyor. Askerlerin kalan enerjileri hemen üst taraflarında görünüyor. Enerjisi tükenen asker ölüyor ve bu şekilde size para kazandırıyor. Toplamda 3 farklı bölüm bulunuyor. Her bölümde düşman birlikleri 15 saldırı gerçekleştiriyor. Düşman saldırılarını sol alt köşedeki WAVE kısmından takip edebilirsiniz.SPEED UP butonuna tıklayarak saldırıları hızlandırabilirsiniz. Her bir düşman askerini etkisiz hale getirip köyünü koruyarak korsan savunma oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
hasan eğlenceli oynarken sıkmıyo keşke müzik biraz daha sakin olsa buarada büyücüyü kullanmayın okçudanda beter hiç bi işe yaramıyor 2022-06-19 20:51:01
gamo güzeldi yani ne desem hadise saçın hangi renk 2022-06-18 14:20:41
EMRE AYNEN 2014-01-28 13:45:15
HADİSE OYUN GÜZEL 2014-01-07 18:47:28
Yorum Yaz