Tenis Oyunları

Tenis oyunları kategorimizde pinpon, masa ve normal saha uygulamalarını bir arada topladık. Kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak dünyanın çeşitli bölgelerinde yapılmakta olan şampiyona ve turnuvalara sanal ortamda katılıp kupa kazanabiliyorsunuz.

Uygulamalarda gerçek hayattaki kuralların hepsi geçerlidir. Her bir maçta topu fileye çarptırmadan rakip alana yollayarak sayı kazanmaya çalışıyorsunuz. Top çizgilerin dışına çıkarsa sayı kazanamıyorsunuz ve faullu atış yapmış oluyorsunuz. Atışları yaparken topun hızını, yönünü ve falsosunu ayarlayabilirsiniz. Tüm setlerdeki sayıları alıp maçları kazanarak şampiyon oluyorsunuz. Tenis oyunları oynarken fare yada parmaklarınızı ekran üzerinde kavisli hareket ettirerek falsolu atışlar yapıyorsunuz. Bu şekilde bilgisayara karşı daha üstün gelerek hedefinize ulaşabilirsiniz. Maçlara başlamadan önce maç yapılacak sahanın rengini, badminton yada plaj gibi ortamları seçip ayarlayabilirsiniz.

Uygulamalar bilgisayarlarda, cep telefonları ve mobil tabletlerde rahatlıkla açılıp çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayarlarda klavyede bulunan tuşları, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranda görünen butonları kullanıyorsunuz. Her bir maçta ayrı bir heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Tenis Oyunları

Tüm Tenis Oyunları