Çılgın Tenis Oyunu

Crazy Tennis
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çılgın Tenis Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çılgın tenis oyunu bilgisayarda farenin sol tuşuna ve SPACE boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. Boşluk bırakmayla topa vurarak topun rakip sahaya gitmesini sağlayın. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrana tıklanarak oynanıyor.

Menü sayfasında MEN ve WOMAN olmak üzere bay ve bayan sporcular bulunuyor. Önce bu sayfadan kontrol etmek istediğiniz raketçiyi seçiyorsunuz. Sonraki menü sayfasında BEGINNER (kolay), NORMAL ve EXPERT (zor) olmak üzere 3 farklı zorluk derecesinden birini seçerek çılgın tenis oyunu oynamaya başlayın.

Her maç 6 sayılık setlerden oluşuyor. 6 sayıyı alan taraf maçı kazanıyor. Skor tabelası ekranın sol üst köşesinde görünüyor. servis kullanırken ekrana fare yada parmağınızla tıklamanız gerekiyor. Ne kadar uzun süre tıklarsanız o kadar hızlı ve sert bir servis atışı yapıyorsunuz. Rakip sporcu senin tarafına topu fırlattığında koşa koşa topun yanına gidin ve ekrana tıklayarak karşılık verin. Siz sadece ekrana tıklayarak karşılık veriyorsunuz. Koşma işlemini oyunun kendisi gerçekleştiriyor. Topa vuruş zamanını dikkatli bir şekilde ayarlayarak sayı vermemeye çalışın ve topu da rakip sporcunun ulaşamayacağı alana atıp sayı kazanın.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz