Pinpon Turnuvası Oyunu

Table Tennis Ultra Mega Tournament
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pinpon Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pinpon turnuvası oyunu ana sayfasında bulunan TOURNAMENT seçeneğiyle 10 kişilik masa tenisi şampiyonasına katılıyorsunuz, CHALLENGE seçeneğiyle karşı tarafta bulunan hedef tahtasına topu atarak puan toplamaya çalışıyorsunuz ve QUICK GAME seçeneğiyle de seçtiğiniz bir Cartoon Network karakterine karşı tek seferlik bir maç yapıyorsunuz. Her bir seçenekte önce cartoon network çocuk kanalında yayınlanan Gumball çizgi film karakterlerinden 2 tanesini seçiyorsunuz. Sonra masa tenisi şampiyonasına başlıyorsunuz.

Bilgisayarlarda fareyi, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ektran üzerinde sürükleyerek raketi ileri geri hareket ettirip topa vuruyorsunuz. Şampiyona ve tek seferlik maçlarda 5 sayıyı alan tenisçi maçı kazanıyor. Raketinizle falsolu atışlar yapıp rakibi aldatabilirsiniz. Rakibin atışlarına karşılık vererek te rakibinizin sayı almasına engel olabilirsiniz.

CHALLENGE bölümünde ekranın alt tarafında süre, sağ tarafında ulaşmanız gereken puan ve sol tarafında ise kazandığınız puan miktarı görünüyor. Masanın karşı tarafında hareketli bir hedef tahtası bulunuyor. Topu hedef tahtasına çarptırıp puan kazanıyorsunuz. Süre bitmeden hedef olarak verilen puan değerine ulaşmanız gerekiyor. Her bölümde farklı bir heyecan ve macera yaşayarak pinpon turnuvası oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
meğmeğad oyun cok guzeldir le oynayın hepiniz 2023-08-16 14:15:32
Yorum Yaz