Tenis 2 Oyunu

Tennis Open 2021
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tenis 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tenis 2 oyunu oynarken servis atışı yapıyorsunuz ve rakibin attığı topları karşılıyorsunuz. Servis atışı yaparken rakip alanda görünen beyaz bölgeye tıklamanız yeterlidir. Rakibin attığı topları karşılamak için ise top kontrol ettiğiniz tenisçinin çevresindeki beyaz alana geldiğinde fare yada parmağınızı ekran üzerinde ileri doğru sürüklüyorsunuz. Sürükleme işlemini yay şeklinde yaparsanız falsolu vuruş gerçekleştirebilirsiniz.

Menü sayfasındaki TRAINING seçeneğiyle alıştırma yapabilirsiniz. CHAMPIONSHIP seçeneğiyle Avusturalya, Fransa, İngiltere ve Amerika'da şampiyonalara katılabilirsiniz. COLLECTION seçeneğinde kazandığınız kupaları görebilirsiniz. CHARACTER seçeneğinden sporcunuzun hızını, reflekslerini ve atikliğini geliştirebilirsiniz. SHOP bölümünden de yeni ve daha etkili raketler satın alabilirsiniz.

Her maç 5 setten oluşuyor. Setler sonucunda sırayla kazanılan puanlar 15 - 30 - 40 şeklinde sıralanır. Skor tabelası ekranın üst tarafında görünüyor. Kazandığınız maç sonunda para ödülü alıyorsunuz. Kasanızdaki paralarla karakterinizi ve raketinizi geliştirebilirsiniz. Rakibin ulaşamayacağı bölgelere topu falsolu bir şekilde atıp sayı kazanarak tenis 2 oyunu oynayın ve her maçı alarak dünya kupasını kazanın.

Yorumlar
rümeysanur ipekten bayıldım 2020-08-21 16:10:59
Yorum Yaz