Fallingman io Oyunu

Fallingman.io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Fallingman io Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fallingman io oyunu bilgisayarlarda yön tuşları ve SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki yön butonu ve sağ tarafındaki zıplama butonuna tıklayarak oynanıyor.

Önce parkurda 20 kişilik yarışmacı arasında ilk 10'a girmeye çalışıyorsunuz. Parkursa sabit veya hareketli engeller bulunuyor. Bu engel ve tuzaklara çarptığınızda yere düşerek bayılıyorsunuz. Bu durumda zaman kaybediyorsunuz. Böylece rakipleriniz sizden önce parkurun bitiş noktasına ulaşarak sizin elenmenizi sağlıyor. Bunun için tuzaklara yakalanmadan kapılardan geçip parkuru tamamlayarak bir sonraki yarışa geçmeye hak kazanıyorsunuz.

Sonraki parkur 4x4 kare basamaklardan oluşuyor. Bu basamakların üzerine rastgele meyve ve sebze resimleri yerleştiriliyor. Parkurun yan tarafındaki ekranda üzerinde bulunmanız gereken basamak gösteriliyor. Süre bitmeden karakterinizi bu basamağın üzerine götürüp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Yanlış basamağın üzerinde durmadan ve basamakların kenarında bulunan uçurumdan aşağıya düşmeden yarışı kazanarak fallingman io oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
hande esin oyun çok güzel eğelenceli ama karakterler çok yavaş ilk yorum 2022-11-18 09:32:45
Yorum Yaz