Stumble Guys Oyunu

Stumble Guys
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Stumble Guys Oyunu Nasıl Oynanır ?

Stumble guys oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarıyla karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. "SPACEBAR" boşluk bırakma tuşuyla zıplıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki ZIPLAMA butonuna tıklayarak ta karakterinizi zıplatıyorsunuz. 

Toplamda 4 bölüm bulunuyor. İlk bölüme 40 yarışmacı katılıyor. Parkurda kapalı kapılar bulunuyor. Doğru kapıdan geçerek parkurun sonuna ulaşmanız gerekiyor. Parkuru ilk 3 sırada bitirirseniz bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. 

İkinci bölümde ekranda üzerinde meyve resimleri bulunan kare basamaklar bulunuyor. Arka taraftaki ekranda meyve resmi çıkıyor. Karakterinizi ekranda görünen meyve basamağına götürerek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Yanlış basamağa karakterinizi götürürseniz yanıyorsunuz. 

Üçüncü bölümde platform altıgen basamaklardan yapılmıştır. Platform katlardan oluşuyor. Üstüne bastığınız basamak yok oluyor. Eğer karakteriniz yok olan basamağa yani boşluğa basarsa bir alt kata düşüyor. Bunun için kat üzerinde bulunan basamaklar üzerinde koşmaya devam ederek alt kata düşmemeye çalışıyor.

Son bölümde ise platform yok olan ve olmayan basamaklardan oluşuyor. Karakteriniz yok olan basamaklara basarsa aşağıya düşüyor ve yeniden platformun en başından doğuyor. Yok olmayan basamaklar parlak sarı renktedir. Karakterinizi yok olmayan basamaklardan ilerleterek bitiş noktasına götürmeniz gerekiyor. Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak SKIN bölümünden karakterinize kıyafet satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni kıyafetlerle başlayarak stumble guys oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
suriabuzittin cokg sevdim abi bida olmasin 2023-02-01 21:50:45
Şule Nur oyun müq yaw 2022-11-06 13:38:13
azra2004 oyum mütiş 2022-11-06 08:03:20
şimşek abuzer iyi oyun 2022-11-06 06:19:36
Yorum Yaz