Run Guys Oyunu

Run Boys
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Run Guys Oyunu Nasıl Oynanır ?

Run guys oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. "SPACEBAR" boşluk bırakma tuşuyla zıplıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki ZIPLAMA butonuna tıklayarak ta karakterinizi zıplatıyorsunuz.

Her parkurda sabit veya hareketli engeller bulunuyor. Bu engel ve tuzaklara çarptığınızda yere düşerek bayılıyorsunuz yada geriye doğru itiliyorsunuz. Bu durumda zaman kaybediyorsunuz. Böylece rakipleriniz sizden önce parkurun bitiş noktasına ulaşarak sizin elenmenizi sağlıyor. Bunun için tuzaklara yakalanmadan kapılardan geçip parkuru tamamlayarak bir sonraki yarışa geçmeye hak kazanıyorsunuz. Parkuru lider olarak tamamlarsanız sonraki bölüme geçiyorsunuz. Eğer rakipleriniz sizden önce parkuru tamamlarsa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak run guys oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
rye5 oyun güzel maus ile ekran dönderme gelsin mükembel oyun olur yapım cıların ellerine dert görmesin önenirim 2024-03-21 18:21:51
Yorum Yaz