Kelime Oyunları

Kelime oyunları kategorimizde sözcük bulmaca, sözcük tahmin etme ve hızlı yazma gibi farklı türde uygulamalar bulunmaktadır. Her bir uygulamada düşünme becerilerinizi zorlayıp istenilen cevabı bulmaya çalışıyorsunuz. Sözcüklerin eksik olan harflerini tahmin etmeye çalışarak zihninizi zorluyorsunuz.

Uygulamaların bazıları gazetelerin bulmaca sayfalarında da bulunan sözcük arama bulmacasıdır. Bu uygulamalarda harfler kare alana rastgele olarak dağıtılmıştır. Ama bu rastgele dağıtılmış harfler arasında sözcükler gizlenmiştir. Tüm dikkatinizi ekrana vererek harflerin arasındaki sözcükleri bulup bölümleri tamamlıyorsunuz. 

Sitemizin yazılım ve grafiker ekibi tarafından geliştirilen İngilizce Bulmaca uygulaması ile Türkçe açıklamaları verilen sözcüklerin İngilizce karşılıklarını bulmaya çalışıyorsunuz. Bu uygulamada İngilizce sözcük bilginizi test ediyorsunuz. WOW ve Word Connect gibi uygulamalar tüm dünyada mobil marketlerden milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Kategorimizde bu uygulamalar ücretsiz ve bedava olarak ziyaretçilerimize sunulmuştur. Uygulamaların hemen hemen hepsi kullanıcıların eğitim seviyelerini arttırmaya yöneliktir. Özellikle bir RekorOyun.com uygulaması olan İngilizce Bulmaca oyunu seviyelere ayrılmıştır. Bu uygulamada sözcükler ilk okul düzeyinden başlayıp ileri seviye İngilizce'ye kadar devam etmektedir. Kategorimizi ziyaret eden kullanıcılar kelime oyunları oynarken hem güzel vakit geçirip hemde kendilerini geliştirebililirler. 

En Güzel Kelime Oyunları

Tüm Kelime Oyunları