Tren Muhafızı Oyunu

Train Shooting
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tren Muhafızı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tren muhafızı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek askerinizi kontrol ediyorsunuz. Askeriniz vagonlar arasında hızlı bir şekilde koşuyor. Koşma hızı bölüm içerisinde sabittir. Bölümlerde ilerledikçe koşma hızı da artıyor. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek silahınızın namlusunu çeviriyorsunuz.

Vagonlarda koşarken karşınıza trene saldıran hırsızlar ve haydutlar çıkıyor. Elinizde bulunan taramalı tüfeğin namlusunu hırsız yada haydurların üzerine denk getirdiğinizde otomatik olarak ateş ediyorsunuz. Silahın namlusu ekranda "+" işareti şeklinde görünüyor. Eğer haydutları öldüremezseniz onlar size ateş edip sizi öldürüyorlar. Tren muhafızı oynu oynarken vagonlar arasında geçiş yapmak için kapıları açmanız gerekiyor. Kapıların üst tarafındaki kırmızı renkli butonlara ateş ettiğinizde kapalı olan kapılar açılıyor. Ayrıca vagonların üzerine çıkmak için ise merdiveni kullanmanız gerekiyor. Merdiveni kurmak için de merdivenin tyanındaki kırmızı renkli butona ateş etmeniz gerekiyor. Tüm haydutları sıtayla öldürdürüp en son vagona ulaştığınızda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Eğer haydutları öldüremezseniz, kapıları açamazsanız yada merdivenleri kuramazsanız da yanıyorsunuz. Bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Bölümleri tamamladığınızda ödül olarak para kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden kazandığınız para miktarını takip edebilirsiniz. Kasanızda bulunan paraları kullanarak GUN bölümünden daha güçlü ve daha seri mermi atan taramalı silahlar satın alabilirsiniz. Yada elinizde bulunan silahın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Yorumlar
nihal yüklenmesi çok uzun bu nedir yahu 2024-05-03 12:35:40
Elif Çok güzel 2023-08-17 14:13:17
boş ver guzel 2022-06-23 14:28:32
Yorum Yaz