Otobüs Oyunları

Otobüs oyunları kategorimizde şehir için ve dışı ulaşım, okul taşıtı ve park etme uygulamalarını bir arada topladık. Belediye duraklarında bekleyen yolcuları alıp istedikleri yere götürerek şehir içinde toplu taşıma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Farklı şehirler arasında sürme işlemi ile engelli ve zorlu parkurlarda aracı kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz.

Park etme uygulamaları sayesinde aracı işaretli alana götürüyorsunuz. Bu uygulamalarda dar ve engelli parkurlarda manevralar yaparak kaza yapmamaya çalışıyorsunuz. Servis aracı kullanma uygulamalarında ise öğrencileri evlerinin önünden alıp okula götürüyorsunuz. Her uygulamada verilen görevleri tamamlamak için kısıtlı bir süre veriliyor. Bu süre bitmeden parkurları tamamlayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Uygulamaların hepsi HTML5 ve UNITY teknolojisi ile yazıldığı için tablet ve cep telefonlarında rahatlıkla çalışır. Ayrıca bilgisayarlarda yön tuşları, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sağ sol ve fren gaz pedallarını kullanarak araçları rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Hatta bazı uygulamalarda bulunan direksiyon ve vites kolu sayesinde gerçek bir sürüş becerisi yaşıyorsunuz. Bu sayede otobüs oyunları oynarken kendinizi gerçek bir simülasyon programı içinde hissederek şoförlük tecrübenizi geliştirebilirsiniz. Uzun yada körüklü araçları kullanırken kendinizi metrobüs otobüsü gibi hissederek farklı bir macera yaşayacaksınız.

En Güzel Otobüs Oyunları

Tüm Otobüs Oyunları

1 2 »