Otobanda Otobüs Sürme Oyunu

Highway Bus Rush
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Otobanda Otobüs Sürme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Otobanda otobüs sürme oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak aracı sağa sola yönlendirip ileri geri hareket ettiriyorsunuz. SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta frene basıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ alt köşesindeki gaz ve fren pedallarına tıklayarak arabayı ileri hareket ettirip durduruyorsunuz. Sol alt köşesindeki sağ sol yön butonlarına tıklayarak ta aracı sağa sola yönlendiriyorsunuz.

Menü sayfasında CAREER, INFINITE ve FREE olmak üzere 3 farklı seçenek bulunuyor. CAREER seçeneğinde her bölümde farklı bir görev veriliyor. Bu görevler 45 sn'de 5 km yol gitmek, trafikteki diğer arabaların çok yakınından geçmek ve kaza yapmadan parkuru tamamlamak gibi görevlerdir. INFINITE seçeneğinde ise güneşli, yağmurlu havada, gece yada gündüz vakitte tek yada çift yönde otoyolda araba kullanıyorsunuz. Eğer kaza yaparsanız yanıyorsunuz. FREE modda ise rastgele verilen görevleri tek vaya çift yönlü otoyolda araba kullanarak tamamlıyorsunuz. Bölümleri ve görevleri tamamladıkça para ödülü kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak SHOP bölümünden yeni araçlar satın alabilirsiniz.

Otobanda otobüs sürme oyunu oynarken ekrandaki gösterge panellerini takip ederek otoyolda gidilen mesafe, aracın hızı ve görevi tamamlamak için kalan süre gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
SANANE SAMANYE NEYSE BU OYUN GÜZEL 2024-01-22 05:34:45
sevgi ben bu oyunu cok sevdim 2019-01-24 09:33:30
Yorum Yaz