Kafa Topu Oyunları

Kafa topu oyunları kategorimizdeki uygulamalar sayesinde minik futbol kafaları kullanarak gerçek maçlar yapıyorsunuz. Kategorimizdeki uygulamaları kullanarak dünya kupası, UEFA şampiyonlar ligi ve dünyanın en kaliteli ligleri içinde kendinizi bulacaksınız. Ayrıca futbol dışında voleybol ve tenis gibi spor dallarında maç yapabilirsiniz. 

Turnuva ve şampiyona uygulamalarında, dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen futbol organizasyonlarına katılıyorsunuz. Maçları teker teker kazanıp bir üst gruba çıkıyorsunuzve final maçını da kazanarak kupayı müzenize götürüyorsunuz. Lig maçlarında ise 90 dakika sonunda skor üstünlüğünü elde ederek 3 puanın sahibi oluyorsunuz. Bu uygulamalarda ise fikstürde bulunan tüm rakip takımlarını yenerek şampiyonluğu elde ediyorsunuz.

Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Kafa topu oyunları oynarken saha içine topun geçmesine izin vermeyen engeller ve bariyerler çıkıyor. Futbol topunu bu engel ve bariyerlere çarptırmadan kaleye sokmaya çalışıyorsunuz.

En Güzel Kafa Topu Oyunları

Tüm Kafa Topu Oyunları