Squid Game Oyunları

Squid game oyunları bir anda tüm dünyayı sarsan ünlü Kore dizisinin yarışlarından oluşuyor. Daha ilk sezonundan Netflix'in kısa sürede en çok izlenen dizileri arasına giren bu ölümcül macera serüveninin her aşamasına uygun arrı bir uygulamayı bu kategorimizde bulacaksınız. Her bir uygulama dizi içindeki gerçek yarışmalardan esinlenerek birebir gerçeğine uygun olarak tasarlanmıştır. Dizinin ilk bölümünde de karşınıza çıkan Yeşil Işık Kırmızı Işık yarışmasıyla uzun bir parkurda ebe kız arkası dönükken ilerlemeye çalışıyorsunuz. Çocukken hepimizin oynadığı "Ebe Tura Bir İki Üç" diye eğlendiğimiz oyunun ölümcül versiyonu bu dizide ve doğal olarak uygulamarımızda karşınıza çıkıyor. Bu sefer kımıldayan yanıp elenmiyor hemen keskin nişancılar tarafından vurularak öldürülüyor. Hayatta kalmaya çalışıp parkuru tamamlayarak sonraki yarışlara geçiyorsunuz.

Halat çekme yarışlarında yüksek bir platform üzerinde eşit sayıda yarışmacılardan oluşan iki takım bulunuyor. Takımlar tuttukları halatlara asılıp rakip takımı uçurumdan aşağıya düşürerek elemeye çalışıyor. Pasta kesme bölümlerinde seçtiğiniz kalıbın içindeki keki parçalara ayırmadan dışarı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Pastayı parçalara ayıran yarışmacının başına gelecekleri umarım hepimiz tahmin ediyoruz değil mi ? 

Cam köprüde yürüme bölümünde ise cam kareler ve boşluklardan oluşan köprüde aşağıya düşmeden ilerlemeye çalışıyorsunuz. Sağlam ve kırılmayan basamaklara basıp parkuru tamamlayarak bölümü hayatta kalıyorsunuz. Aşağıya düşerseniz feci bir şekilde can veriyorsunuz. Misket oyunu bölümünde 2'şerli turnuvalar düzenleyerek rakibinizin elindeki tüm misketleri almaya çalışıyorsunuz. Misketlerini kaybeden yarışmacı malesef kaçınılmaz sonu yaşıyor. Son yarışmada ise rakiplerinizi çizgili alandan dışarı atmaya çalışarak tüm rakiplerinizin ölümüne sebep oluyorsunuz ve büyük para ödülünü kazanıyorsunuz. Her uygulamada gerçek bir macera yaşayarak squid game oyunları oynamaya devam edebilirsiniz.

En Güzel Squid Game Oyunları

Tüm Squid Game Oyunları

1 2 »