Cam Köprü 2 Oyunu

K Game Glass Bridge Survival
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Cam Köprü 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cam köprü 2 oyunu parkuru yan yana iki sıra halinde yerleştirilmiş basamaklardan oluşuyor. Yanyana bulunan basamaklardan biri kırılmaz diğeri ise kırılgan bir malzemeden yapılmıştır. Her iki basamakta aynı renkte ve birbirinden ayırt edilemeyecek şekilde görünüyor.

Köprüde yürümeye başlamadan önce sağlam olan basamaklar sırayla parlak yeşil renkte yanıp sönmektedir. Basamaklar parlak yeşil renkteyken kırılmaz olanları aklınızda tutmanız gerekiyor. Bilgisayarlarda fare, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızla basamakların üzerine sırayla tıklayarak karşı tarafa geçmeye çalışıyorsunuz. Basamaklardan herhangi biri kırıldığında boşluktan aşağı düşerek ölüyorsunuz ve yanıyorsunuz. Tüm basamakların üzerine tıklayıp karşı tarafa geçtiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçerek cam köprü 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Bölümlerde ilerledikçe köprüdeki basamak sayısı artıyor. Bu şekilde de bölümlerin zorluk derecesi her defasında biraz daha artıyor.

Yorumlar
Duru Yücel Bu oyun bir MÜ-KEM-MEL,MUH-TA-ŞEM,HA-Rİ-KA bir tasarım. Ah... bir de size Ankara,dan selamlar gelsin. Bu oyun bir güzel bir şarkısı var. 2023-12-16 13:55:00
Yorum Yaz