Pasta Boyama Oyunu

Cake
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pasta Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pasta boyama oyunu ekranının sağ tarafında renkler, fırçalar ve boya kovaları, sol tarafında renklendirilecek resim ve alt tarafta ise resmin çizgi renkleri bulunuyor. Resmi renklendirmek için önce fırça yada kova seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Fırçayı seçtiğinizde resmi renklendirmek için fırçayı fare yada parmağınızla ekran üzerinde sağa sola yada yukarı aşağı sürüklemeniz gerekiyor. Kovayı seçtiğinizde ise resmi renklendirmek için sadece ekrana fare yada parmağınızla tıklamanız yeterlidir.

Renk penceresinin alt ve üst tarafında bulunan OK butonlarına tıklayarak diğer renkleri de inceleyebilirsiniz. Fırçanın kalınlığını da yine bu penceredeki seçenekleri kullanarak ayarlayabilirsiniz. Ekrandaki resim parçalardan oluşmaktadır. Her bir parça ayrı ayrı renklendiriliyor. Bir parçayı renklendirirken fırça sınırı aşıp diğer tarafa geçemiyor. Buda sizin resmi daha düzgün renklendirmenize olanak sağlıyor.

Tüm resmi renklendirdiğinizde ekranın sol tarafında bulunan fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak yaptığınız tasarımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. YENİLE butonuna tıklayarak ta aynı resmi yeniden renklendirmeye başlayarak pasta boyama oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz