Giydirme Oyunları

Giydirme oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak kızlara ve prenseslere yüz bakımı ve makyaj yapıp elbiseler seçebilirsiniz. Güzellik yarışmaları düzenleyip manken adayı kızlara puan vererek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca parkurlarda bulunan elbise, saç modeli, takı ve çantaları seçerek kızlara yeni bir tarz yaratabilirsiniz.

Uygulamaların bir çoğunda hem makyaj yapıyorsunuz hemde kıyafet seçerek giydirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Makyaj yapma bölümlerinde kızların dudaklarına ruj ve yüzüne fondaten sürüyorsunuz. Kirpik takıp kaş çizerek yüzün şekillenmesini sağlıyorsunuz. Göz çevresini boyayarak kızların dikkat çekmesini sağlıyorsunuz. Böylece kızların yüz bakımı işlemini tamamlıyorsunuz.

Giydirme bölümlerinde kızlara kıyafet seçip takı takıyorsunuz. Kıyafete uygun saç modeli belirleyerek yeni bir tarz yaratmış oluyorsunuz. Son olarak ta kızlara çanta ve gözlük gibi aksesuarları seçerek kombini tamamlıyorsunuz. Böylece hazırladığınız kızları yada prensesleri birer moda ikonuna dönüştürüyorsunuz. Güzellik yarışması uygulamalarında manken adayı kızlara, vücutlarına uygun renkli ve gösterişli elbiseler giydiriyorsunuz. Sonra da jüri karşısına çıkartarak yüksek puan almalarını sağlıyorsunuz. Giysi parkuru uygulamalarında ise parkurun başlangıcında verilen moda tarzına uygun kıyafetleri seçerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Çocuklar giydirme oyunları oynarken, anne ve babalar da çocukların giyim zevklerini keşfedebilirler. Ayrıca anne ve babalar çocuklarına; etek, gömlek, pantolon yada kazaktan nasıl bir kombin oluşturacağını kategorimizdeki uygulamaları kullanarak öğretebilirler.

En Güzel Giydirme Oyunları

Tüm Giydirme Oyunları

« 1... 9 10 11 12 13