FNF Squid Game Oyunu

FNF Squid Game
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

FNF Squid Game Oyunu Nasıl Oynanır ?

FNF squid game oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde ileri ve sağa sola sürükleyerek hareket ediyorsunuz. Parkurun baş tarafında ebe kız arkası dönük olarak duruyor. Kız arkası dönükken ileriye doğru hareket ediyorsunuz. Kız size doğru dönükken hareket etmeden sabit durmanız gerekiyor. Eğer hareket ederseniz yanıyorsunuz.

Yanan yarışmacılar kızın yanında bulunan kırmızı kıyafetli keskin nişancılar tarafından öldürülüyor. Yanan yarışmacıların üst tarafında üçgen bir şekil çıkıyor. Kalan yarışmacılar süre bitmeden parkuru tamamlamaya çalışıyor. Ekranın üst tarafında kalan süre ve toplanan para miktarı görünüyor. Süre bitmeden ve kızın arkası dönükken parkurda koşarak fnf squid game oyunu oynamaya çalışıyorsunuz. Bitiş çizgisine ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Her yeni bölümde parkuru tamamlamak için verilen süre biraz azalıyor. Bölüm başlarında sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak karakterinizi değiştirebilirsiniz.

Yorumlar
PSİKOLOK YANİ OYUN GÜZEL DE HEP AYNI YEŞİL IŞIK KIRMIZI IŞIK VAR DİĞER LEVELLERDE OLSA GÜZEL OLURDU VE KARAKTERLER ÇOK YAVAŞ YÜRÜYOR OYNATMASI ZOR AMA O KDR DA ZOR DEĞİL YANİ Squid GAME DİZİSİ GENELDE ÇOK GÜZEL KÜÇÜK ARKADAŞLARIMIZ İZLİYOR VE BU OYUNLARI ÇOK FAZLA MERAK EDİYORLAR. BENCE YANLIŞ YAPINCA KAN ÇIKMAMASI GEREKİYOR BİR PSİKOLOK DANIŞ MANI OLARAK BU OYUNLAR TÜRKİYE VB. ÜLKELERDEN KALDIRILMASI GEREKİYOR. SİZE Bİ OLAY ANLATIYIM.DÜN BAZI OKULLARA Squid GAME İZLİYORMUSUNUZ DİYE SORDUK YANIMIZA Bİ ÇOCUK GELDİ DEDİKİ BEN ÖĞRETMENİME Squid GAME HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DEDİM . ÖĞRETMEN ÇOCUĞA Ş!DDET UYGULAMIŞ. TABİİ Kİ DE BİZDE O ÖĞRT. DEN ŞİKAYETCİ OLDUK TABİİ Kİ DE OYNAYIN AMA DİZİSİNİ İZLEMEYİN! 2021-10-31 19:21:56
Yorum Yaz