Fırlatma Oyunları

Fırlatma oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar genel olarak elimizde bulunan bir cismi yada canlıyı en uzak mesafeye atarak puan toplama esasına dayanır. Hemen hemen bütün uygulamalarda puan kazanma ve bölüm geçme stratejisi birbirine benzerdir. Cisimler yada canlılar atılırken parkur üzerinde değişik materyallere çarptığında hızı daha da artar ve daha uzağa gitme mesafesi artar. Engel yada bariyerlere çarptığında ise yavaşlar. 

Kategormizide Angry Birds, hamburger, tavuk, penguen fırlatma gibi uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalar tüm dünyada kullanıcılar tarafından çok fazla sevildiği ve mobil marketlerden cep telefonları ve tabletlere çok fazla indirildiği için devamı üretilen uygulamalardır. Mobil marketlerde bulunan uygulamaların birebir aynısını bu kategorimiz içinde topladık. Bu uygulamaları ziyaretçilerimizin hizmetine bedave ve ücretsiz olarak sunuyoruz. 

Tüm uygulamalarda attığınız nesneyi bir öncekinden daha uzaya yollarayark puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak atış gücü ve nesne yada cisme yerleştirilen ekstra uçuş özellikler satın alabiliyorsunuz. Böylece kullanıcılarda her defasında daha iyisini isteme arzusu yaratılıyor. Ziyaretçilerimiz fırlatma oyunları oynarken stratejik düşünme becerilerini kullanarak geliştirmeleri yapabilir ve her yeni denemelerinde nesneleri daha uzağa yollayabilirler. 

En Güzel Fırlatma Oyunları

Tüm Fırlatma Oyunları