Golf Oyunları

Golf oyunları ilk olarak Çin'de görünmüş olup sonra da ticaret yoluyla Avrupa ve dünyanın değişik bölgelerine yayılan bir spor türüdür. Daha çok İngiltere ve Amerika'da ilgi görüp hızla gelişmiştir. Doğada özel olarak hazırlanmış düz yeşil alanlarda uygulanan bu spor dalı daha çok zengin iş adamları ve beyaz yaka memurlar tarafından icra edilir. Bu zengin sporuna ziyaretçilerimiz de bedava ve ücretsiz olarak sitemizden ulaşabilirler. 

Her uygulamada beyaz topları ekranda bulunan deliğe sokmaya çalışarak bölümleri tamamlıyorsunuz. Bölümlerde tamamlayıp yeni bölümlere geçtikçe top ile delikler arasına engeller konuluyor. Her bölümde engelleri aşıp en az hamleyle beyaz topu deliklere sokarak golf oyunları oynayın. Böylece her uygulamada ayrı bir heyecan ve macera dolu anlar yaşayacaksınız.

Mini ve büyük sahalarda deliğe hedef alıp topu deliğe sokmaya çalışıyorsunuz. Hedef alırken bazı uygulamalarda topun gideceği rota düz yada kesikli çizgilerle ekranda görünüyor. Bazı uygulamalarda ise topun yönü ve şiddeti görünüyor. Bu çizgileri kendinize rehber alıp topu deliğe sokarak bölümleri tamamlamalısınız. Hatta uygulamanın özelliğine göre sahayı kuşbakışı olarak ta inceleyip atışlarınızı daha isabetli yapabilirsiniz.

En Güzel Golf Oyunları

Tüm Golf Oyunları