Araba Yarışı Oyunları

Araba yarışı oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak zorlu, engelli ve tehlikeli parkurlarda sürüş deneyimi edineceksiniz, dünyanın değişik pistlerinde yarış yapacaksınız ve farklı arabaları kullanarak kendinizi gerçek bir simülasyon içinde bulacaksınız. Taksi, ambulans ve polis arabası kullanarak macera dolu anlar ve yarış pislerinde hız yaparak ta adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.

Kategorimizdeki yarış uygulamaları ile formula, pist, off-road, karting ve drfit yapabilirsiniz. Her bir uygulamada rakiplerinizden önce parkuru bitirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Bu uygulamalar sayesinde dünyanın değişik pistlerinde turnuvalara katılarak şampiyonluk mücadelesi veriyorsunuz. Gerçek hayatta kullanma şansı bulamayacağını çok pahalı spor arabaları kullanarak ayrı bir deneyim kazanacaksınız. Ayrıca trafiğe kapatılan şehir içi parkurlarında kısa mesafe hızlanma ve ani fren yapıp virajları dönme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yan ve dikiz aynasını kullanıp rakiplerinizi takip edebilirsiniz. Aynalardan gördüğünüz rakiplerinizin önüne geçip onlara yol vermeyerek sizi geçmelerine engel olabilirsininiz.

Taksi şoförü uygulamalarında duraklarda bekleyen müşterileri alıp istedikleri yere götürerek para kazanıyorsunuz. Ambulans şoförü uygulamalarında hastaları evlerinden yada kaza bölgelerinden alıp hızlı bir şekilde hastaneye yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Polis arabası uygulamalarında ise şehir güvenliğini sağlıyorsunuz. Şehirdeki hırsızları ve suçluları kovalayıp yakalayarak onları gözaltına alıyorsunuz. Drift uygulamalarında spor araçları kullanarak yollarda veya asfalt meydanlarda yanlama yapıyorsunuz. Virajlara yaklaşırken frene basıp asfalt üzerine teker izlerini çıkartıyorsunuz. Otobanda yada dağlık alanlarda araba sürerken ekranda bulunan direksiyon paneli ve vites kutusunu da kullanabilirsiniz. Böylece normal hayatta bir araba kullanıyor gibi vitesi değiştirip direksiyonu sağa sola çevirebilirsiniz.

Uygulamalar hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde rahatlıkla çalışabilmektedir. Bilgisayarlarda "W, A, S, D", SPACEBAR boşluk bırakma ve yön tuşlarını kullanarak, dokunmatik ekranlarda ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek araçları kontrol ediyorsunuz. Ayrıca uygulamalar 3D görüntüye sahip olduklarından kendinizi gerçek bir simülasyon içinde bulacaksınız. Uygulamalar genel olarak sürüş becerilerini geliştirmek isteyen her yaş grubuna hitap etmektedir. Tüm uygulamalar sitemizin ziyaretçilerine çevrimiçi olarak güvenilir, ücretsiz ve bedava sunulmaktadır. 

Araba yarışı oyunları oynarken bölümleri tamamladıkça ödül olarak para yada puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız para yada puanları kullanarak uygulamaların SHOP bölümlerinden yeni arabalar satın alabilirsiniz yada arabalarınızı istediğiniz gibi modifiye edip geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere kendi tasarladığınız araçlarla başlayıp rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

En Güzel Araba Yarışı Oyunları

Tüm Araba Yarışı Oyunları

« 1... 8 9 10 11 12 13 »