Elsa Makyaj ve Giydirme Oyunu

Ice Queen Beauty Contest
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa Makyaj ve Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa makyaj ve giydirme oyunu SPA yüz bakımı, makyaj yapma ve giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. İlk bölümde yorgun bir günün ardından eve bitkin bir halde gelen karlar ülkesi prensesinin yüzüne bakım yapıyorsunuz. Ekranın alt tarafında bulunan malzemeleri sırayla kullanarak bakım yapma işlemine başlıyorsunuz. Önce prensesin yüzündeki sivilceleri patlatıp özel hazırlanmış kremlerle maske yapıyorsunuz. Sonra cımbızla prensesin kaşlarını kesip şekil veriyorsunuz. Son aşamada ise doğal maddelerden hazırlanmış kremi prensesin yüzüne sürerek cildinin hava almasını sağlıyorsunuz.

İkinci bölümde ekranın alt tarafında yüze sürülen fondaten, kaş ve kirpik çeşidi ve ruj rengi menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler butonların üst tarafındaki pencerede bulunuyor. İstediğiniz seçeneğin üstüne fare yada parmağınızla tıklayarak makyaj yapma işlemini tamamlıyorsunuz. Son bölümde ise ekranın sağ ve sol tarafındaki menü butonlarını kullanarak prensese kıyafet ve takı seçerek elsa makyaj ve giydirme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
CAGAN EFE AK cok guzel bir oyun olmus cok bayildim bu oyunu herkese tavsiye ederim.bu oyunu puanim 100 uzerinden 1000 bayildim 2022-08-09 16:13:39
Yorum Yaz