Çılgın Bilardo Oyunu

Pool Mania
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çılgın Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çılgın bilardo oyunu oynarken bilgisayarlarda fareyi sağa sola sürükleyerek atış yönünü ayarlıyorsunuz. Atış yönünü ayarladıktan sonra farenin sol tuşuna tıklayıp atış gücünü ayarlama aşamasına geçiyorsunuz. Farenin sol tuşuna basılı tutup geriye doğru çekerek atış gücünü ayarlıyorsunuz. Son olarak ta tıklama işlemini sonlandırarak atış yapıyorsunuz. Istakanın uç kısmında beyaz renkli bir çizgi görüyorsunuz. Bu çizgi atış yapılan yönü gösteriyor. Çizgi top üzerinde ike topun gideceği yönü de gösteriyor. Çılgın bilardo oyunu oynarken bu beyaz çizgiyi kendinize kılavuz olarak alıp atış yapmanız gerekiyor. 

Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek ıstakanın yönünü ayarlıyorsunuz. Ekranın sağ tarafındaki tekerleği aşağı yukarı yönde sürükleyerek ince ayar yapıyorsunuz. Sol taraftaki ıstaka baremini aşağıya doğru sürükleyip bırakarak atış yapıyorsunuz.

Her bölümde masa üzerinde farklı sayıda top bulunuyor. Bu topları deliklerden sokmak için sınırlı sayıda atış hakkınız bulunuyor. Ekranın üst tarafındaki SHOOT kısmından kalan atış sayınızı takip edebilirsiniz. Atış haklarınız bittiğinde halen daha masa üzerinde top kalırsa yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Boşa yaptığınız her atış için bir yıldız kaybediyorsunuz. Her atışta deliklerden en az bir topu sokarsanız bölümü 3 yıldız kazanarak tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
hacı ökkeş çok süper bir oyun 2023-12-18 09:57:22
Yorum Yaz