Barbie Fitness Çılgınlığı Oyunu

Bonnie Fitness Frenzy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie Fitness Çılgınlığı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie fitness çılgınlığı oyunu spor yapma, makyaj yapma ve elbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Spor yapma bölümünde aşırı kilolarından şikayetçi olan güzel kıza yardımcı oluyorsunuz. Yaz mevsimi geldiği için kilolarından kurtulmak için güzel kız spor salonuna kayıt yaptırıyor. Spor salonunda sıraya oturan kız halter kaldırıyor. Ekrana fare yada parmağınızla seri şekilde tıkladığınızda halteri yavaş yavaş yukarı doğru kaldırıyorsunuz. Halteri kaldırma yüksekliğini sağ tarafta görünen baremden takip edebilirsiniz. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise halter yeniden aşağıya doğru düşüyor. Barem tamamen dolunca halter kaldırma işlemi tamamlanıyor ve ödül olarak su molası alıyorsunuz. Omuz ve sırt makinesinde kollarınızda ağırlık kaldırıyorsunuz. Yine aynı şekilde ağırlık kaldırma işlemini ekrana seri bir şekilde tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Solda görünen barem dolunca bir sonraki makineye geçiyorsunuz.

Üçüncü aşamada kız yan yatop bacaklarını yukarı aşağı hareket ettiriyor. Barem dolana kadar bu hareketleri yapıyor. Son harekette ise kız bacaklarını açıp yukarı aşağı eğilip kalkıyor. Bu hareketi de barem dolana kadar yapıyor. Bu dört hareketin sonunda güzel kız kilo verip fit bir vücuda sahip oluyor.

İkinci bölümde kız makyaj odasına geçiyor. Kızın sağ ve sol tarafında makyaj malzemeleri bulunuyor. Kız bu malzemeleri kullanarak dudaklarına ruj sürüyor. Göz makyajı yapıyor. Lens seçiyor. Kaç çizip küpe takıyor. Son bölümde ise kıza saç modeli seçip elbise giydirerek barbie fitness çılgınlığı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
FAKİR AHU ZIRLA 2024-07-18 13:29:31
ahu ablamın bilgisayarından gizlice oynuyorum komşunun internetine bağlandım kendi internetimiz olmadığı için 2024-07-07 22:53:41
yaprak çok güzel tavsiye ederim mük 2024-06-23 13:05:47
Yorum Yaz