Silah Birleştirme Oyunu

Gun Games Merge Shot
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Silah Birleştirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Silah birleştirme oyunu ekranının sol tarafında korumanız gereken bir kale ve kalenin üzerinde ise askeriniz bulunuyor. Kaleye doğru saldıran düşman askerlerine ateş ederek hepsini öldürmeye çalışıyorsunuz. Ekranın alt tarafında 4x3 şeklinde 12 tane kare bulunuyor. Bu karelerin içerisine tabanca ve tüfeklerden oluşan silahlar yerleştirilmiştir. Aynı tür tabanca ve tüfekleri aynı kare içinde birleştirerek bir üst seviyede yeni silah elde ediyorsunuz. Böylece bir tane kare alan boş kalıyor. Silahların seviyeleri karelerin içerisinde yazıyor. Kale savunması yapan askerin elinde en üst seviyedeki tabanca yada tüfek bulunuyor. 

Askeriniz düşmanları öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak en alt satırdaki BUY WEAPONS butonuna tıklayarak yeni tabanca ve tüfekler satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tabanca veya tüfekler boş olan karelere yerleşiyor. Silah birleştirme oyunu oynarken sürekli seviye yükselterek düşmana en gelişmiş tabanca veya tüfeklerle saldırı yapmalısınız.

AUTO MERGE butonuna tıklayarak kasadaki para miktarınıza göre otomatik olarak yeni tabanca ve tüfekler çıkartıyorsunuz. İşinize yaramayan tabanca veya tüfekleride çöp kutusuna sürükleyerek yok ediyorsunuz. LEVEL kısmında bulunduğunuz bölüm ve bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken düşman askeri sayısı görünüyor. Eğer düşman askerleri sizin askerinizi öldürürse yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. UPGRADE kısmından da atış gücünü, atış hızını ve para kazanma birimini yükseltebilirsiniz.

Yorumlar
Elif Çok güzel 2023-08-17 14:22:17
ismimden sana ne oyun güzel ama biraz kısa 2022-09-18 05:49:59
Yorum Yaz