Elsa'nın Düğünü Oyunu

İnsta Princesses Rockstar Wedding
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa'nın Düğünü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa'nın düğünü oyunu ile evlenecek olan karlar ülkesi prensesine ve arkadaşlarına makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın ve damat beyin resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 9 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prenses kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için giysi, saç modeli, gözlük, şapka, takı, düğün çiçeği ve çanta seçebilirsiniz.

Karlar ülkesi prensesine gelinlik, duvak, çiçek, takı ve şapka seçiyorsunuz. Son olarak ta prensesin eşine damatlık, saç modeli ve gözlük seçerek Elsa'nın düğünü oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz