Elsa Yüz Boyama Oyunu

Princess Makeover Fashion Blog
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa Yüz Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa yüz boyama oyunu ile karlar ülkesi prensesleri Elsa ve Anna'ya ayrı ayrı kedi maskesi tasarlama olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Her bölüm kendi içinde makyaj yapma ve giydirme olmak üzere 4 aşamadan oluşuyor.

Yüz boyama bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan maske tasarlama, ruj sürme ve saç modeli seçme butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ekranın sol tarafında açılan pencerede görünüyor. İstediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak prenseslerin yüzünü boyayın. Her boyama sonrası prenseslerin fotoğraflarını çekip kişisel blog sayfalarında yayınlayın.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise karlar ülkesi prensesleri bulunuyor. Giysi dolabının kıyafet, şaç modeli, kolye ve küpe olmak üzere 4 bölmesi bulunuyor. Menü butonlarına tıkladığınızda sağ tarafta menüde bulunan seçenekler görünüyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak menü içersindeki diğer seçenekleri de görebiliriniz. Beğendiğiniz kıyafet yada takının üzerine tıklayarak prenses kızların üzerinde görebilirsiniz. Menülerin içersindeki elbise, saç modeli ve takılardan farklı farklı kombinler deneyerek elsa yüz boyama oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
kaya oyunu beyendim çok güzel 2021-07-19 06:55:18
candy çok güzel ama kız oyunları daha çok olsun ltfn -..- 2021-05-11 14:47:44
Yorum Yaz