Elsa ve Anna Yaz Modası Oyunu

Ella And Anna Spring Break
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa ve Anna Yaz Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa ve Anna yaz modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen Karlar Ülkesi prenseslerine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 4 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki DONE butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın yan tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, mayo, bikini, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 2 kız içinde gerçekleştirerek elsa ve anna yaz modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
SANE güzel bir oyun tavsiye ederim çok iyi oyun 2022-05-23 15:48:46
Duru oyun güzel tavsiye ederim 2022-05-23 13:40:31
Yorum Yaz