Zorlu Parkur Oyunu

Sky Maze Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zorlu Parkur Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zorlu parkur oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla sağa sola ve ileri geri hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakmayla zıplıyorsunuz. "C" ile eğiliyorsunuz. "E" ile ödülleri alıyorsunuz. Fareyi sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz. "1, 2 ve 3" tuşlarıyla uçma ve koruma kalkanı gibi özellikleri açıyorsunuz. SHIFT ile uçan karakterinizi yere indiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki zıplama ve eğilme butonlarına tıklayarak ta karşınıza çıkan engelleri aşıyorsunuz.

İlerlediğiniz platform gökyüzünde bulunuyor. Ayrıca platform basamaklar, engeller ve tuzaklarla doludur. Aşağıya düşmeden ilerlemeye çalışıyorsunuz. Platform bölümlerden oluşuyor. Bölüm sonlarında üzerinde ileri ok işareti bulunan kare basamaklar bulunuyor. Karakteriniz bu basamağa ulaştığında bölümü tamamlıyor. Platformda ilerlerken karakteriniz aşağıya düşerse yanıyorsunuz. Bu durumda en son ulaştığınız kare bloktan yeniden doğarak zorlu parkur oyunu oynamaya kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Ekranın sol tarafında uçma ve zırh gibi özellikleri alarak bölümleri daha kolay tamamlayabilirsiniz. Her anı dikkat ve beceri gerektiren bu uygulamayla macera ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
ANONİM Vallahi Oyun Çok Gözel Olmuş.. 2019-10-14 13:22:06
Yorum Yaz