Only Up Oyunu

Only Up 3d Parkour Go Ascend
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Only Up Oyunu Nasıl Oynanır ?

Only up oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarıyla ileri geri ve sağa sola hareket ediyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla zıplıyorsunuz. SHIFT tuşuyla koşuyorsunuz. Fareyle ekrana tıklayıp sağa sola sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki kontrol panelini kullanarak kızı hareket ettiriyorsunuz. Zıplama ve hızlı koşma butonlarına tıklayarak ta yukarı doğru hareket ediyorsunuz ve parkurda hızlı gidiyorsunuz.

İlk başta merdivenleri çıkmakta zorlanabilirsiniz. Merdivenleri çıkmak için önce biraz geri doğru açılmanız gerekiyor. Sonra merdivenlere doğru koşup zıplayarak basamaklara tutunuyorsunuz. Sonra da ileri tuşuna tıklayarak merdivenleri tırmanıyorsunuz.

Parkurda maceracı bir kızı kontrol ediyorsunuz. Kutuların, arabaların, konteyner ve diğer 3d görüntüye sahip nesnelerin üzerinde ilerleyerek yukarı doğru çıkmaya çalışıyorsunuz. Parkurun belli noktalarında kayıt etme noktaları bulunuyor. Parkurda zıplama işlemi yaparken boşluklara denk gelirseniz aşağıya düşüyorsunuz. En son kayıt ettiğiniz noktadan yeniden doğup only up oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yukarı tırmandığınız mesafeyi ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Yukarı doğru çıktıkça karakterinizin zıplama ve koşma özellikleri artıyor.

Yorumlar
oyun mukemmel 2023-10-21 07:46:27
Yorum Yaz