Only Up 2 Oyunu

Only Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Only Up 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Only up 2 oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla ileri geri ve sağa sola hareket ediyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla zıplıyorsunuz. SHIFT tuşuyla koşuyorsunuz. Fareyle ekrana tıklayıp sağa sola sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki kontrol panelini kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Zıplama butonuna tıklayarak ta yukarı doğru hareket ediyorsunuz.

Açılış sayfasında BOTS ve SINGLE olmak üzere 2 çeşit seçenek bulunuyor. BOTS parkuru bilgisayar botları ile beraber tırmanmaya çalışıyorsunuz. SINGLE seçeneğinde ise parkuru tek başınıza tırmanarak yukarı doğru ilerliyorsunuz. CUSTOMIZATION menüsünden kendinize yeni bir karakter tasarlayabilirsiniz. LEADERBOARD menüsünden de parkurdaki ilerlemenize göre başarı seviyenizi gösteren sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

İlk başta merdivenleri çıkmakta zorlanabilirsiniz. Merdivenleri çıkmak için önce biraz geri doğru açılmanız gerekiyor. Sonra merdivenlere doğru koşup zıplayarak basamaklara tutunuyorsunuz. Sonra da ileri tuşuna tıklayarak merdivenleri tırmanıyorsunuz.

Kutuların, arabaların, konteyner ve diğer 3d görüntüye sahip nesnelerin üzerinde ilerleyerek yukarı doğru çıkmaya çalışıyorsunuz. Parkurda zıplama işlemi yaparken boşluklara denk gelirseniz aşağıya düşüyorsunuz. Bu durumda düştüğünüz noktadan başlayarak only up 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yukarı tırmandığınız mesafeyi ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Yukarı doğru çıktıkça karakterinizin zıplama ve koşma özellikleri artıyor.

Yorumlar
Cameraeditz güzel 2024-05-11 05:28:07
lina saddam doğru oyun güzel 2024-05-05 15:58:19
saddam bu oyun güzel 2018-09-12 16:06:21
Yorum Yaz