Parkur Oyunu

Real Parkour Simulator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Parkur Oyunu Nasıl Oynanır ?

Parkur oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla sağa sola ve ileri geri hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakmayla zıplıyorsunuz. Fareyi sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz. CANNON LAUNCH özelliğini kullanarak top gülleri gibi kendinizi yukarı doğru fırlatıyorsunuz. COLA JETPACK özelliğini kullanarak ta havaya doğru uçuyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki zıplama butonuna tıklayarak ta karşınıza çıkan engelleri aşıyorsunuz.

FAST hızlı, NORMAL ve SLOW yavaş olmak üzere 3 farklı hız seçeneği bulunuyor. Yukarı tırmandığınız mesafeyi ekranın sol tarafındaki dikey baremden takip edebilirsiniz. Zirve yani bitiş noktası 709 m yüksekliktedir. Toplamda 3 tane can hakkınız bulunuyor. Bölümde geçirdiğiniz süre, kalan can hakkı sayınızı ve tırmanma mesafenizi ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz.

İlerlediğiniz platform bir inşaat alanından oluşuyor. İnşaat alanından gökyüzüne doğru tırmanmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca platform basamaklar, engeller ve tuzaklarla doludur. Aşağıya düşmeden ilerlemeye çalışıyorsunuz. Platformda ilerlerken karakteriniz aşağıya düşerse yanıyorsunuz ve bir tane can hakkınızı kaybediyorsunuz. Düştüğünüz yerden yeniden yukarı tırmanmaya devam ediyorsunuz. Toplam 3 tane can hakkınızı da kaybederseniz en baştan yeni bir maceraya başlayarak parkur oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Yukarı tırmandıkça para ödülü kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları harcayarak SKIN bölümünden karakterinize kıyafet ve zırh satın alabilirsiniz.

Yorumlar
ne bakıyon ıste ısmım yok fazla begenmedım nedenı turkce dılı yok fazla sarmıyor 2024-02-26 12:18:24
Caner harika bir oyun kesinlikle tavsiye ediyorum ama yalnız bir sorun var türkçe dil seçeneği olsaydı daha güzel olacaktı :)) 2024-02-25 17:02:51
Yorum Yaz