Zombi Savaşı Oyunu

Zombie Clash 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zombi Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zombi savaşı oyunu oynarken "A, S, D, W" ve yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakmayla zıplıyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz sağ tuşuna tıklayarak ta dürbünü açıp nişan alıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki butonu sürükleyerek hareket ediyorsunuz. Sağ tarafında zıplama ve nişan alma butonları bulunuyor. Hedef tahtası düşmanın üstüne denk geldiğinde ise silahın kendisi otomatik olarak ateş ediyor.

Kırmızı ve mavi olmak üzere 2 takım bulunuyor. Her bölüm 3 dakika 30 saniye sürüyor. Bu süre içersinde en fazla adam öldüren takım savaşı kazanıyor. Başlarken ekrandaki hedef tahtasına imleci denk getirerek silahın nişan konumunu ayarlıyorsunuz. Sonra da etrafta düşman avına çıkıyorsunuz. Öldüğünüzde haritanın farklı bir noktasından doğarak yeniden zombi savaşı oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Düşman tarafından vurulduğunuzda enerjiniz azalıyor. Sol üst köşede enerji göstergeniz bulunuyor.

Haritanın farklı noktalarında enerji paketleri ve farklı silahlar bulunuyor. Bu paketleri alarak azalan enerjinizi doldurabilirsiniz. Pompalı tüfekler ve ok atan silahları alarak çatışmaya devam ediyorsunuz. Düşman askerlerini kafalarından vurduğunuzda tek seferde ölüyor. Gövde ve bacaklarından vurduğunuzda ise düşman askerlerinin enerjisi azalıyor.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz