Yemek Yapboz Oyunu

Bon Appetit Jigsaw
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Yapboz Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek yapboz oyunu ana sayfasında 24 tane farklı resim bulunuyor. Ekranın sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak tüm resimleri inceleyebilirsiniz. Parçalara ayırmak istediğiniz resmin üzerine tıklayıp Puzzle sayfasına geçiş yapıyorsunuz. PIECES menüsünü kullanarak resmi 18, 54, 108 ve 180 parçaya ayırabilirsiniz. Sonra da PLAY butonuna tıklayarak resmi istediğiniz sayıda küçük parçalara ayırabilirsiniz.

Ekranın alt tarafındaki pencerede resmin küçük parçaları bulunuyor. Pencerenin sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak diğer parçaları da inceleyebilirsiniz. Fare yada parmağınızla herhangi bir parçayı seçip resmi tamamlama alanına taşıyarak parçayı yerleştirebilirsiniz. Eğer parçayı kendi yerine yerleştirirseniz o parça sabitleniyor ve hareket etmiyor. Yanlış yere yerleştirirseniz de parçayı tekrar başka yere taşıyabilirsiniz. Doğru yere yerleştirdiğiniz parçalar alt taraftaki pencereden eksiliyor. Bu şekilde kalan parçaları daha rahat inceleme fırsatınız doğuyor. Tüm parçaları yerleştirdiğinizde ise resmi tamamlıyorsunuz ve bir sonraki resme geçiş yaparak yemek yapboz oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Ekranın üst tarafında ekranı temizleme, tamamlanacak resmi görünür yapma, ip ucu, bölümde geçirdiğiniz süre ve kalan parça sayısı görünüyor.

Yorumlar
ismi boşver olm oyun çok kolay 2023-07-21 10:33:32
Yorum Yaz