Günlük Yapboz Oyunu

Daily Jigsaw
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Günlük Yapboz Oyunu Nasıl Oynanır ?

Güzlük yapboz oyunu oynarken etrafa dağılmış parçaları doğru yere yerleştirerek resmi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her bölümde karşınıza farklı bir resim çıkıyor. Ayrıca her bölüm haftanın ayrı bir ayına ve gününe denk geliyor. Bölüme başlarken ekranda karşınıza çıkan pencereden puzzle'ın zorluk seviyesini ayarlıyorsunuz. KOLAY zorluk seviyesinde resim 24 parçaya, ORTA zorluk seviyesinde 54 parçaya ve ZOR zorluk seviyesinde ise resim 96 parçaya ayrılıyor. Zorluk seviyesi arttıkça parçalar küçülüyor ve parçaların doğru yerini bulma süreniz uzuyor.

Puzzle bulmacayı çözerken önce dört köşede bulunan parçaları yerleştirmeniz gerekiyor. Sonra kenar parçaları yerleştirdiğinizde resim yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Kalan parçaları da kenarlardan ortaya doğru yerleştirerek resmi tamamlamış oluyorsunuz. Günlük yapboz oyunu oynarken her bölümde farklı bir strateji izleyip zeka ve düşünme becerilerinizi geliştirip eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz.

Ekranın üst tarafında bölümde geçirdiğiniz süre ve kazandığınız puan görünüyor. Ayrıca resmi ne kadar kısa sürede tamamlarsanız bölümü o kadar yüksek yıldız kazanarak bitiriyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz