Yetişkinler İçin Yapboz Oyunu

Favorite Puzzles
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yetişkinler İçin Yapboz Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yetişkinler için yapboz oyunu 60 farklı resimden oluşuyor. Resimler bazıları yatay ve bazıları da dikey olarak dikdörtgen biçimde tasarlanmıştır. Resimler doğa manzaraları, bitkiler, hayvanlar ve günlük yaşamdan kareler içermektedir.

Birleştirmek istediğiniz resmi seçtikten sonra karşınıza çıkan penceredeki CHOOSE DIFFICULTY kısmından zorluk seviyesini seçiyorsunuz. Buradan resmi 6, 12, 24, 54, 96, 150, 216, 294, 384, 486 ve 600 parçaya ayırabilirsiniz. ELEMENTS kısmından ise parçaların kenarlarının düz yada kıvrımlı olmasını seçebilirsiniz. Sonra da START butonuna tıklayarak yetişkinler için yapboz oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Bilgisayarlarda ekranın sol tarafında birleştirme ekranı ve sağ tarafında ise resmin parçaları bulunuyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın üst tarafında tasarım alanı ve alt tarafında ise parçalar bulunuyor. Fare yada parmağınızla istediğiniz parçayı seçip tasarım alanına sürükleyerek resmi tamamlıyorsunuz. Parçaların bulunduğu penceri yukarı aşağı yada sağa sola sürükleyerek görünmeyen diğer parçaları da inceleyebilirsiniz.

Resimleri tamamlamak için önce köşegenlerde bulunan parçaları yerleştirmeniz gerekiyor. Sonra da kenarlarda bulunan parçaları yerleştirmelisiniz. Son olarak ta ortadaki parçaları yerleştirerek resmi tamamlıyorsunuz.

Ekranın sağ tarafındaki menü butonlarını kullanarak ip ucu alabilirsiniz, tamamlanacak resmi soluk bir şekilde arka planda gösterebilirsiniz, parçaları yeniden karıştırabilirsiniz yada resmi büyütüp küçültebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz