Sürat Teknesi Oyunu

Watercraft Rush
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sürat Teknesi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sürat teknesi oyunu bilgisayarda yön tuşlarıyla, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ sol ok butonları ve gaz ile fren butonlarına tıklanarak oynanıyor. Denizin ortasında dubalarla belirlenmiş parkurda jet ski kullanıyorsunuz. Plastik dubalara çarpmadan bitiş noktasına ulaşarak sürat teknesi oyunu oynayın. Dubalara çarptığınız zaman hızınız azalıyor. Bu durumda bitiş noktasına varma süreniz uzuyor. parkurda ilerlerken önünüze başka jet skiler çıkıyor. Bu teknelere çarpmadan onların sağından ve solundan geçin. Son sürat ilerlerken karşınıza keskin virajlar çıkıyor. Bu virajlara kontrollü girerek hızınızı kontrol altında tutun.

Ekranın sol üst tarafında 2 tane zaman görünüyor. Bu zamanlardan birisi sabit duruyor. Sabit duran bu süre sizin bölümü bitirmeniz için gerekli olan süredir. Yani bu süreyi geçmeden kullandığınız deniz aracını FINISH çizgisine götürmelisiniz.

Yorumlar
ömer arkadaşlar bu oyun çok güzel Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaşın lütfen!!!. 2020-05-16 15:22:56
yiğit oyun süper olmuş ellerinize sağlık 2020-05-16 14:54:38
Yorum Yaz