Süper Barbie Makyaj ve Giydirme Oyunu

Fashion Doll Diversity Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Barbie Makyaj ve Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper barbie makyaj ve giydirme oyunu yüz bakımı, makyaj yapma ve elbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Yüz bakımı yani SPA bölümünde ekranın alt tarafındaki malzemeleri kullanıyorsunuz. İlk aşamada sabunlu suyla kızın yüzünü yıkıyorsunuz. Sonraki aşamalarda özel hazırlanmış doğal kremlerle kızın yüzüne maske yapıyorsunuz. Belli bir süre kremi kızın yüzünde beklettikten sonra temizliyorsunuz. Kızın yüzündeki sivilceleri tek tek yok edip uzamış kaşlarını cımbızla kesiyorsunuz. Kızın yüzüne fondaten sürerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Makyaj bölümünde ekranın alt tarafında kullanacağınız malzemeler ve sağ tarafında ise aynı malzemeye ait farklı seçenekler bulunuyor. Sırayla kıza saç modeli, göz rengi seçip göz çevresini boyuyorsunuz. Yüzüne fondaten sürerek ten rengini değiştiriyorsunuz. Dudaklarına ruj sürüyorsunuz. Kıza taç takıp küpe seçerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Son bölümde ise ekranın alt tarafında menü butonları ve sağ tarafında ise menülerin içindeki seçenekler bulunuyor. Dolaptan kıza kıyafet, ayakkabı, şapka, kolye ve çanta seçerek süper barbie makyaj ve giydirme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz