Sindirella Ev Temizleme Oyunu

Cinderella House Cleaning Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sindirella Ev Temizleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sindirella ev temizleme oyunu temizlik yapma ve elbise giydirme olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Temizlik yapma bölümlerinde oturma, yatak odası ve mutfağı düzene sokuyorsunuz. Yapacağınız işlemler ekrandaki mor renkli ok işareti ile tarif ediliyor. Kullanacağınız malzemeler ise ekranın alt tarafındaki pencerede bulunuyor. Oturma odası bölümünde önce yerlerde bulunan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Suyla çiçekleri sulayıp yerleri paspas yapıyorsunuz. Tavandaki ve köşelerdeki örümcek ağlarını yok ediyorsunuz. Duvarlardaki siyah lekeleri siliyorsunuz. Duvarlardaki tamirat gerektiren yerleri onarıyorsunuz. 

Yatak odası bölümünde yine önce çöpleri kutuya atıyorsunuz. Etrafa dağılmış elbise ve ayakkabıları giysi dolabına yerleştiriyorsunuz. Örümcek ağlarını yok edip duvarlardaki lekeleri ıslak bezle siliyorsunuz. Duvardaki tabloları düzeltip bölümü tamamlıyorsunuz. Mutfak bölümünde yine önce yerlerdeki çöpleri toplayıp yerleri paspas yapıyorsunuz. Örümcek ağlarını yok edip bezle siyah lekeleri temizleyerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Giydirme bölümünde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise külkedisi kız bulunuyor. Dolaptan külkedisi için saç modeli, elbise, ayakkabı, takı ve taç seçerek sindirella ev temizleme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
kübra ışık çok güzel bir oyun sizinde oynamanızı tavsiye ederim hem ninanın biraz daha nina oyunu var onuda oynayın bence 2020-11-02 12:08:28
ayşeerva bayıldım oyunlar çok güzel adınız ne efendim 2019-12-16 13:26:40
Yorum Yaz