Sağ mı Sol mu Oyunu

Left Or Right Magic Dress Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sağ mı Sol mu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sağ mı sol mu oyunu ekranında gözü kapalı bir kız ve kızın arkasında ise her iki elinde de kıyafet bulunan bir tavşan bulunuyor. Tavşan kıza 6 farklı sunarak kızın bir kombin oluşturmasında yardımcı olmaya çalışıyor. Kız tavşanın elindeki ürünleri seçmek için sağ veya sol elini kaldırıyor. Bunun için siz ürün seçmek için fare yada parmağınızla tavşanın elinde bulunan ürünlerin üzerine tıklamanız gerekiyor. Ürünlerin alt tarafında ise LEFT yada RIGHT yazısı yazıyor.

Kız sırayla saç modeli, gömlek, kazak, etek, pantolon, kurdela, ayakkabı ve göz olmak üzere 6 farklı ürün seçerek kombin oluşturuyor. Bazı ürünleri seçebilmek için kısa süreli bir reklam izlemeniz gerekiyor. Kızın üst tarafında ürünleri içeren menü butonları görünüyor. Ürünleri seçtikçe menü butonları da işaretleniyor.

Tüm ürünleri seçip kombini tamamladığınızda kız podyuma çıkıyor ve beğeni toplamaya çalışıyor. Ekrana seri ve hızlı bir şekilde tıklayarak kıza beğeni yolluyorsunuz. Kız topladığı beğeni miktarına göre puan kazanıyor. Bu puanları kullanarak ürün çeşidi artıyor. Bu şekilde sonraki bölümlere daha geniş bir ürün yelpazesiyle başlayarak sağ mı sol mu oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Join iyi 2022-04-02 05:38:28
Yorum Yaz