Sağ mı Sol mu 2 Oyunu

Left Or Right Women Fashions
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sağ mı Sol mu 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sağ mı sol mu 2 oyunu ekranında gözü kapalı bir kız ve kızın arkasında ise her iki elinde de kıyafet bulunan bir satıcı bulunuyor. Satıcı kız, kıza 6 farklı kıyafet seçeneği sunarak kızın bir kombin oluşturmasında yardımcı olmaya çalışıyor. Kız satıcının elindeki ürünleri seçmek için sağ veya sol elini kaldırıyor. Bunun için fare yada parmağınızla satıcının elinde bulunan ürünlerin üzerine tıklayarak ürünleri seçiyorsunuz.

Kız sırayla saç modeli, gömlek, kazak, etek, pantolon, kurdela, ayakkabı ve göz olmak üzere 6 farklı ürün seçerek kombin oluşturuyor. Bazı ürünleri seçebilmek için kısa süreli bir reklam izlemeniz gerekiyor. Kızın üst tarafında ürünleri içeren menü butonları görünüyor. Ürünleri seçtikçe menü butonları da işaretleniyor.

Tüm ürünleri seçip kombini tamamladığınızda kız podyuma çıkıp jüri karşısında puan toplamaya çalışıyor. Kız topladığı puan miktarı rakibinden fazla olursa bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yaparak sağ mı sol mu 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
zahmir etoğlu denizbeyçavuşları bune abi mükemel 2024-07-03 21:12:02
Güneş ben hiçbir zaman oyunu beğenmediğim olmamıştı ama bu berbat yani 5 yaşındaysanız oynayın ama o yaşta bile bu oyundan nefret edersiniz ben diyim 2024-06-26 17:16:23
Yorum Yaz