Prenses Makyaj 2 Oyunu

Princess Makeup
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Makyaj 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses makyaj 2 oyunu yüz bakımı, pedikür ve elbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Yüz bakımı bölümde ilk önce kızın yüzünü köpüklü suyla yıkayıp temizliyorsunuz. Usturayla kızın kaşlarını kazıyıp yüzüne fondaten sürüyorsunuz. Göz lensi seçip gözün çevresine makyaj yapıyorsunuz. Kızın gözüne kirpik takıp kalemle kaş çiziyorsunuz. Kızın dudaklarına ruj sürüp kıza saç modeli seçiyorsunuz. Son olarakta kıza taç ve küpe takıp yüzüne de dövme yapıştırarak bölümü tamamlıyorsunuz.

İkinci bölümde kızın tırnaklarına oje sürüp desen çiziyorsunuz. Bu işlemleri yapmak için önce tırnak seçip tasarım sayfasına geçiş yapıyorsunuz. Ekranın alt tarafındaki menü butonlarını kullanarak tırnak modelini, oje rengini, deseni ve tırnak üzerine yapıştırılacak resimleri seçiyorsunuz. Bu işlemleri her tırnak için ayrı ayrı gerçekleştirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Giydirme bölümünde ekranın sağ tarafında giysi dolabının butonları ve sol tarafında ise güzel kız bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ekranın alt tarafındaki pencerede görünüyor. Buradan istediğiniz seçeneğin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak kızı giydiriyorsunuz. Bu menüleri kullanarak kıza elbise, ayakkabı ve çanta seçerek prenses makyaj 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz