Prenses Makyaj ve Giydirme Oyunu

Princess Beauty Makeup Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Makyaj ve Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses makyaj ve giydirme oyunu yüz temizleme, makyaj yapma, giydirme ve fotoğraf çekimi olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Her bölüm iki katlı güzellik salonunun farklı ofislerinde gerçekleşiyor. Yüz temizleme bölümün önce ekranın alt tarafında bulunan şampuan ve saç kremlerini kullanarak kızın saçını yıkıyorsunuz. Sağ alt köşedeki mor renkli OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamay geçiş yapıyorsunuz. Sonraki aşamalarda kızın yüzünü özel bir sabunla yıkayıp kuruluyorsunuz. Sivilceleri temizleyip uzayan kaşları kesiyorsunuz. Göz altı torbalarını yok etmek için özel bandajlar kullanarak bölümü tamamlıyorsunuz. Sağ üst köşedeki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümünde ekranın alt tarafındaki malzemeleri kullanarak kıza saç modeli ve göz rengi seçiyorsunuz. Ekranın sağ tarafında bulunan pencerede seçenekler bulunuyor. Buradaki seçeneklerin üzerine tıklayarak kızı hazırlayabilirsiniz. Sonraki aşamalarda kaş şekli, göz makyajı, ruj , ve fondaten rengi ile kaş ve kirpik çeşidi seçerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Giydirme bölümünde ekranın alt tarafında bulunan menü butonlarını kullanarak kıza kıyafe çanta, ayakkabı ve takı seçebilirsiniz. Yine aynı şekilde ekranın sağ tarafındaki pencerede bulunan ürünlerin üzerine tıklayarak bu işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Son olarak ta podyumun arka sahnesini ayarlayıp fotoğraf çekimi yaparak prenses makyaj ve giydirme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
indee muski oyunu sevdim gayet güzel 2022-08-17 18:58:09
ismimi boşverin oyun çok güzel ve hoş sadece birazcık daha kıyafet tarzları olsa daha iyi olur 2022-06-22 07:59:38
Tokatlı güzel oyun bence 2022-06-21 16:42:51
Yorum Yaz