Prenses Ev Temizleme 3 Oyunu

Princess Room Cleaning
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Ev Temizleme 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses ev temizleme 3 oyunu banyo, yatak odası, mutfak ve salon olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Yatak odası bölümünde önce yerlere dağılan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerleri paspas yapıp süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını ve eşyaların üzerindeki lekeleri yok ediyorsunuz. Duvarlardaki siyah lekeleri sprey sıkarak temizliyorsunuz. Tablo ve saati düzeltip bölümü tamamlıyorsunuz.

Banyo bölümündev yerdeki çöpleri toplayıp çöp kovasına atıyorsunuz. Yere dökülen eşyaları yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerdeki su birikintilerini paspasla siliyorsunuz. Kırılan duvar, küvet ve lavoboyu tamir edip üzerindeki mikropları yok ediyorsunuz.

Mutfak bölümünde etrafta bulunan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Dağılan ve devrilen eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Buzdolabında bozulmuş yiyecekleri çöpe atıp yenilerini yerine yerleştiriyorsunuz. Toz bezi ile tozlanan yerleri siliyorsunuz. Lavabonun su tesisatını onarıp bulaşıkları yıkayarak bölümü tamamlıyorsunuz. Salon bölümde ise etraftaki karları kürekle atıp yerdeki su birikintilerini paspasla alıyorsunuz. Elektrik süpürgesi ile yerleri süpürüyorsunuz. Çiçekleri sulayıp duvardaki çatlakları tamir ediyorsunuz. En sonunda da salonun ortasına piyano yerleştirerek prenses ev temizleme 3 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz