Prenses Ev Temizleme Oyunu

Princess House Cleanup
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Ev Temizleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses ev temizleme oyunu ahır, yatak odası, banyo ve bahçe düzenleme olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. İlk bölümde ahırda bulunan ata bakım yapıyorsunuz. Atın üzerine takılan çalı ve dikenleri çöp kovasına atıyorsunuz. Sonra da köpüklü suyla yıkayıp kuruluyorsunuz ve tüylerini tarıyorsunuz. Atı ahırdan çıkartıp yerdeki çöpleri ve pislikleri temizliyorsunuz. Ahırı süpürüp örümcek ağlarını yok ediyorsunuz. Ahırın duvarlarını deterjanlı suyla temizleyip parlatıyorsunuz. Yerlere yeni samanlar serpiştiriyorsunuz. Son aşamada ise ahırı dekor edip ata kıyafet giydirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Yatak odası bölümünde önce yerlere dağılan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerleri paspas yapıp süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını ve eşyaların üzerindeki lekeleri yok ediyorsunuz. Duvarlardaki siyah lekeleri sprey sıkarak temizliyorsunuz. Tablo ve saati düzeltip bölümü tamamlıyorsunuz.

Banyo bölümünde önce yerlere atılan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Etraftaki eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerleri paspas yapıp süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını ve duvardaki siyah lekeleri yok ediyorsunuz. Duvarı tamir edip boyuyorsunuz. Kırılan fayansları değiştiriyorsunuz. Klozeti temizleyip aynayı ve su tesisatını tamir ediyorsunuz.

Bahçe bölümünde önce yaprak, kırılmış dal ve çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Sonra yerleri süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını yok edip heykelleri temizliyorsunuz. Çiçekleri makas ile kesip suluyorsunuz. Kırılan bankı tamir ederek prenses ev temizleme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.  

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz