Prenses Ev Temizleme 2 Oyunu

Princess House Cleaning
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Ev Temizleme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses ev temizleme 2 oyunu banyo, yatak odası, mutfak, oturma odası ve makyaj odası olmak üzere 5 bölümden oluşuyor. İlk bölümde banyoya giriyorsunuz. Yerdeki çöpleri toplayıp çöp kovasına atıyorsunuz. Yere dökülen eşyaları yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerdeki su birikintilerini paspasla siliyorsunuz. Kırılan duvar, küvet ve lavoboyu tamir edip üzerindeki mikropları yok ediyorsunuz.

Yatak odası bölümünde önce yerlere dağılan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerleri paspas yapıp süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını ve eşyaların üzerindeki lekeleri yok ediyorsunuz. Duvarlardaki siyah lekeleri sprey sıkarak temizliyorsunuz. Tablo ve saati düzeltip bölümü tamamlıyorsunuz.

Mutfak bölümünde önce yangın tüpünü kullanarak çıkan yangını söndürüyorsunuz. Sonra yerlere atılan çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Etraftaki eşyaları da yerlerine yerleştiriyorsunuz. Yerleri paspas yapıp süpürüyorsunuz. Örümcek ağlarını ve duvardaki siyah lekeleri yok ediyorsunuz. Kırılan eşyaları tamir edip boyuyorsunuz. Lavabonun su tesisatını onarıp bulaşıkları yıkayarak bölümü tamamlıyorsunuz. Aynı işlemleri oturma ve makyaj yapma odası içinde gerçekleştirerek prenses ev temizleme 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz