Pasta Yapma Dükkanı Oyunu

My Bakery Empire Bake A Cake
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pasta Yapma Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pasta yapma dükkanı oyunu sipariş alma, hamur yoğurup pişirme, süsleme ve teslim etme olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. İlk aşamada müşteriden sipariş alıyorsunuz. Müşterinin sol üst tarafında nasıl bir pasta istediği görünüyor. İkinci aşamada mutfağa geçip siparişi hazırlamaya başlıyorsunuz. Mutfak tezgahının üstünde bulunan yumurta, yağ, tuz, şeker, nişasta ve un gibi malzemeleri bir kaba koyup tahta kaşıkla karıştırarak hamur elde ediyorsunuz. Hamuru tepsiye koyup fırına atıyorsunuz. Fırının üstündeki ON butonuna tıklayarak pişirme işlemini başlatıyorsunuz. Sol taraftaki barem sarı konuma geldiğinde OFF butonuna tıklayıp tepsiyi fırından alıyorsunuz.

Üçüncü aşamada süsleme ve krema kaplama işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ekranın sol tarafındaki menü butonlarını kullanarak pastanın şeklini, üstüne kaplanacak kremayı, eklenecek meyve ve çikolata parçalarını seçebiliyorsunuz. Siparişi hazırlayıp teslim ederek para kazanıyorsunuz.

Her bölüm takvimdeki ayrı bir bölümü temsil ediyor. Ekranın üst tarafındaki aşçı resmine tıklayarak siparişi yeniden inceleyebilirsiniz. Takvim yaprağı kısmından kaçıncı bölümde olduğunuzu, insan figürü kısmından günlük müşteri sayısını ve para kısmından da kasanızda bulunan para miktarını takip edebilirsiniz. Toplam 60 bölüm bulunuyor. Kasanızda bulunan paraları kullanarak mutfakta eksilen malzemeleri tamamlayabilirsiniz yada bozulan fırını tamir ettirebilirsiniz. Böylece sonraki günlerde gelecek müşterilere daha iyi bir hizmet sunarak pasta yapma dükkanı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
bvjnv güzel 2024-02-27 18:33:02
Yorum Yaz