Okul Kızları Oyunu

College Girls Team Makeover
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okul Kızları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okul kızları oyunu ekranının sol tarafında 5 farklı öğrencinin resmi ve sağ tarafında ise menü butonları ve menülerin içinde bulunan seçenekleri görüyorsunuz. Önce makyaj yapıp elbise giydireceğiniz öğrencinin üstüne fare yada parmağnızla tıklayıp öğrenciyi seçili hale getiriyorsunuz. Sonra da menü butonlarını teker teker kullanarak öğrenciyi hazırlamaya başlıyorsunuz.

Ekranın sağ tarafındaki menü butonlarını kullanarak önce öğrencilerin ten rengini, saç modelini, göz rengini belirleyip göz çevresine makyaj yapıyorsunuz. Kaşlarını çizip dudaklarına ruj sürerek makyaj yapma işlemini tamamlıyorsunuz. İkinci aşamada elbise, gömlek, etek, pantolon ve s-hirt gibi kıyafetler giydiriyorsunuz. Üçüncü aşamada küpe, kolye ve bileklik gibi takılar takıyorsunuz. Dördüncü aşamada kıza ayakkabı modeli seçip yüzüne dövme yapıyorsunuz. Tesettürlü öğrenciler için baş örtüsü ve pardüsü seçenekleri de mevcuttur. Son olarak ta öğrencilerin bulunduğu mekanı seçiyorsunuz.

Menülerin içindeki seçenekler ekranın en sağ tarafındaki pencerede görünüyor. Bu penceredeki seçeneklerin üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp ürünleri öğrencilerin üzerinde görebilirsiniz. Bu şekilde sırayla tüm öğrencilere makyaj yapıp elbise giydirerek okul kızları oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
ABICIM asırı iyi bi oyun oynayın 2024-07-10 19:53:17
Yorum Yaz