Okul Kıyafetleri Oyunu

Hollywood Stars Preppy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okul Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okul kıyafetleri oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 Hollywood prensesine makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir yıldıza ait bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği ünlü yıldızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp ünlü yıldızları giydirebilirsiniz. Dolaptan yıldızlar için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 yıldız içinde gerçekleştirerek okul kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
BLAKPINK LISA cok guzel ya 2022-09-09 18:37:11
buğlem purple guyı seviyor GÜZEL 2022-09-08 11:13:39
zeyyan oyun çok güzel keşke bizim okul formalarıda böyle olsa 2022-06-19 08:20:13
zeynep dogan gun guzel oyun 2022-06-16 11:24:27
Yorum Yaz