Okul Giysileri Oyunu

Hogwarts Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okul Giysileri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okul giysileri oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen cadı ve büyücülük koleji prenseslerine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma ve elbise giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prenseslerin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında elbise dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek okul giysileri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
melisa cok iyi bir oyun bayildim herkese tavsiye ederim 2024-05-04 19:10:43
bts ve black pink hayranı güzelmiş 2021-02-23 11:49:08
k pop hayranı çok güzellll 2019-07-09 00:08:46
Yorum Yaz